Atgriezties uz iepriekšējo lapu
Rochester Ginger bezalkoholisks dzēriens

Rochester Ginger bezalkoholisks dzēriens

Bezalkoholisks ingvera dzēriens – sit kā divi satrakoti mūļi.
 
Ročestera ingvers pilnīgi atšķiras no citiem dzērieniem un var apmierināt visprasīgākos klientus.  Šis dzēriens ir it kā ceļojums pa atmiņas takām, kādam jābūt ingvera vīnam bez alkohola – maigam, tīram, nedaudz dedzinošam un ar garšu, kas ilgi paliek atmiņā. Ekskluzīvs un īpašs dzēriens, kurš apmierinās izsmalcināta gardēža garšu.  Negāzēts ingvera dzēriens, kura pamatā ir balta ingvera sakne, ir mīksts un spilgts, ar patīkamu un garu apdari. Baltais ingvers (vai bengāļu ) jau sen tiek cienīts par tā ieguvumiem veselībai un labsajūtai.
 
Ročestera ingvera ir pietiekami uz ilgu laiku, ja jūs to nedalāt ar citiem!  Vidēji porcija, ko pasniedz kā aperitīvu , ir 30-50 ml. Šis dzēriens ir lieliski piemērots dzeršanai tīrā veidā, kā arī kopā ar ledu, ar iecienītāko toniku vai kā alkoholisko kokteiļu sastāvdaļu. Anglijas populārākais kokteilis - Whiskey Mac - viskijs,  uz pusēm ar Ročestera ingveru! Klasiska un nevainojama garša.
 
Dzērienu lieto arī kā piedevu tējā, tas labi der kopā ar dažādu zaļās tējas šķirnēm.
 
 Ročestera ingveram tīrākajā formā piemīt raksturīgais aromātu garšvielām pievienotais ingvers. Tomēr šī garša ir vieglāka nekā garšvielām. Šāda ingvera garša, kā arī vidējais salduma līmenis ļauj izbaudīt ilgu un patīkamu pēcgaršu.
 
 Tiek pagatavots Anglijā ar laiks pārbaudītām ražošanas metodēm, kuras palīdz saglabāt tradicionālo šī dzēriena garšu. Pateicoties sastāvā esošajiem ingvera, prīmulas un plūškoka ziediem, vīna iedarbība ir līdzīga alkoholisko dzērienu, kafijas vai tējas tonizējošai un garastāvokli uzlabojošai iedarbībai. Vairāk stiprums (14% ingvers), mazāk saldums. Ingvers ne tikai tonizē, bet arī pasargā no saaukstēšanās slimībām, stiprina imunitāti, uzlabo ēstgribu un veicina gremošanu.
 
 
 
 
Rochester Ginger  725ml Rochester Ginger 725ml
€8,70
vai

Pasniedz istabas temperatūrā. Var jaukt ar alkoholiskiem dzērieniem, kafiju vai tēju. Atverot, nevajag uzglabāt ledusskapī. 

Kalorijas 323 kj / 756 kcal
Olbaltumvielas                    <1
Ogļhidrāti                    <1
Tauki                    <1
Balastvielas                    2,7g
Nātrijs                    <1
Holesterīns                0,0 mg
   
Ingvera uzlējums (14%), rozīnes, gaiļbiksīšu un plūškoka ziedi dažadas proporcijās, cukurniedru cukurs, citronskābe, karamele, konservants - kalija sorbāts.