Atgriezties uz iepriekšējo lapu

Mērces

Mērces

Izsmalcināta mērce ir labas virtuves karaliene

Patiesi laba virtuve nosakāma pēc mērces garšas. Mērce ir tā, kas vainago katru ēdienu un piešķir tam individuālu garšu. Arī milzīgā mērču variantu daudzveidība apliecina, ka mērces ir iecienītas, un parāda, ka bez tām virtuvē neiztikt.

Ja agrāk par labu mērci parasti domāja, ka tai jābūt smagai un tāpēc ļoti treknai, tas vairs sen neatbilst patiesībai. Jaunās mērces ir izsmalcinātākas un vieglākas. Un vienalga, vai Jūs apzināti vēlaties ēst veselīgi vai veselības iemelsu dēļ ievērojat diētu- Jums nav jāatsakās no garšīgām mērcēm!

Mērces sevi demonstrē ar fantastiku garšas daudzveidību, kuru mēs nekavējoties varam pakārtot noteiktiem ēdieniem vai pat valstīm. Tā asas mērces lieliski piemērotas Latīņamerikas ēdieniem, tādiem kā čili vai tapas, bet saldskābais variants mums saistās ar Indijas virtuvi un, ja runājam par vienu no iecienītākajām mērcēm, Souce Bolognese, neizbēgami gara acīm skatām Itāliju.

Gaļa, zivis, dārzeņi, medījums, nūdeles vai rīsi- nav neviena ēdiena, kuram nevarētu pagatavot piemērotu mērci.

Un pat labākais: visas variācijas iespējams atvasināt no nedaudzām pamata mērcēm. Pagatavot augstvērtīgu mērci- tas nav sarežģīti un neprasa daudz laika! Ar dažiem vienkāršiem paņēmieniem, piemēram, izmantojot zaļumus, pievienojot nedaudz sarkanvīna vai šerija, vai nedaudz uzlabojot garšu ar pienu vai krējumu, Jūsu mērce iegūs individuālu noti. Nekas vai netraucēs baudījumu!

Mēs no GEFRO, izgatavojot mūsu produktus, lielu uzmanību pievēršam receptēm, kurās ievērota uztura filozofija. Tā mēs atsakāmies no gaļas ekstraktu, dzīvnieku un augu tauku pievienošanas. Tādējādi mūsu produkti ir ne tikai uz augu bāzes (daļēji ar Lacoste), bet arī bez trans-taukskābēm, kuras pēc jaunākajām zinātniskajām atziņām var būt par cēloni asinsvadu slimībām.

Baudiet tās! GEFRO mērces ir noderīgi „palīgi“ visiem, kuri labprāt vēlas ēst veselīgi, neatsakoties no labas garšas un daudzveidības.

Vēlam daudz prieka, atklājot „Labas virtuves karalieni“- Jūsu mīļāko mērci!