Konfidencialitāte

Privātuma politika

Interneta vietnes www.gefro.lv īpašnieks un uzturētājs ir IK “ Bastejklints”, vienotais reģistrācijas numurs: 50002061181 , kas darbojas ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu (General Data Protection Regulation – GDPR, kas stājas spēkā no 25.05.2018).

Informācijas saņemšana

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā IK “Bastejklints” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta veikalā. Kad IK “Bastejklints” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu .  

Kādēļ mēs ievācam Jūsu datus?


Personas datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process.

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.gefro.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai);

Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un IK”Bastejklints” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);

Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties ( vārds, uzvārds, e-pasts, telefona numurs, adrese);

Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos IK” Bastejklints” izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;

Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt IK «Bastejklints”.

 Visa informācija par jums tiek izmantota priekš:

Lai dotu jums informāciju, par jūsu pasūtījumiem (lai informētu jūs par to, kur un kad jūs saņemsiet savu pasūtījumu);

Lai piegādātu jūsu pasūtījumu uz pareizo adresi;

Atbildēm uz pieprasījumiem vai citiem jautājumiem;

Lai sūtītu jums jaunumus, kas saistīti ar IK”Bastejklints” uzņēmumu.

 

Informācijas nodošana trešajām personām

Mēs izmantojam Oracle Way Reston Analytics programmu, lai analizētu lapas www.gefro.lv  apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros,  Oracle  Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.gefro.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar  mājaslapu www.gefro.lv, glabā uzņēmums. www.addthis.com/privacy privātuma politika pieejama šeit. 

 

IK “Bastejklints” interneta vietnē www.gefro.lv saņemtos personas datus nodod SIA OMNIVA (turpmāk tekstā – Omniva), kuras pakalpojumu IK “Bastejklints” izmanto informācijas nosūtīšanai Jums, ja esat izteicis savu brīvu gribu un izvēlējies pasūtījuma saņemšanu ar piegādi.

IK “Bastejklints” var tikt uzlikts par pienākumu nodot privātpersonu datus valsts vai pašvaldības institūcijām normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

 

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

 Citi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.gefro.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www.gefro.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi gefro@gefro.lv