Atgriezties uz iepriekšējo lapu

Citi produkti

Citi produkti

Vienkārši pasūtīt & baudīt

Ar savām neatkārtojamajām zupām, mērcēm un garšvielām GEFRO jau sen ir visu mājsaimnieču, gardēžu un pavāru mīlulis, kuri vēlas vienkārši garšīgāk gatavot un veselīgāk ēst.

 

Fantastiskās pilngraudu nūdeles, GEFRO Pikantā Panna – trīs veidu garšīgās kotletes bez gaļas, Omega-3-kulinārā eļļa ar īpaši augstu daudzkārt nepiesātināto Omega-3-taukskābju saturu, GEFRO 100% augu tauki, iemīļotās saldās piena sūkalas- liela porcija vitamīnu un minerālvielu labas sportiskās formas un labsajūtas iegūšanai, garšīgais veģetārais pavalgs un vērtīgā GEFRO Honig Wald & Blüte papildina veselīgo GEFRO sortimentu.

 

Tas var noderēt mājsaimniecībā

Atklājiet sev- ja vien tas jau sen neatrodas Jūsu virtuves atvilktnē - leģendāro GEFRO virtuves nazi. Izmantojiet praktiskos virtuves un saldētavas maisiņus saudzējošai tvaicēšanai un iesaldēšanai bez „apdedzināšanas iesaldējot".  Kompaktais mini virtuves komplekts satur starta komplektu GEFRO Top 10 izmēģināšanai, kempinga automašīnai vai atpūtas mājiņai, dāvināšanai vai paturēšanai sev pašam. Un ar GEFRO dāvanu paku Jūs būsiet ieguvējs, pateicoties ne vien ar sešiem izvēlētajiem oriģinālajiem GEFRO-produktiem, bet arī ar izdevīgajai cenai!